November 29, 2020
Portali Shprehja

LAJMI I FUNDIT: Del i infektuari me Covid-19 te kombëtarja e Italisë! Por, mund të jetë alarm fals

Italia e Roberto Mancinit do të luajë ditën e nesërme ndaj Holandës por tashmë lajmi i darkës ka të bëjë me faktin se dy futbollistë dyshohen për të infektuar me Covid-19 dhe njëri nga ata është Stefan El Shaarawy.

Një kaos total tashmë duke ditur se është stërvitur rregullisht me pjesën tjetër të grupit dhe ditët në vazhdim mund të dalin të tjerë… Megjithatë, në testin sierologjik ka dalë negativ dhe ndaj mund të jetë edhe një alarm fals, në pritje të një tjetër tamponi.

Lojtari menjëherë do të vendoset në izolim dhe karantinë, ndaj do të duhet të qëndrojë të paktën dy javë në Itali përpara se të kthehet në Kinë, ku e pret skuadra e tij!

.

Të Ngjajshme

Courtois, çfarë bën??????? Gafa absurde e portierit të Real Madrid, Alaves realizon të dytin (VIDEO)

admin

PSG goditet sërish nga Bordeaux! Goli vjen nga jashtë zone (VIDEO)

admin

Milan nis kontaktet me talentin: Falënderoj Maldini-n për komplimentet

admin

Leave a Comment