November 27, 2020
Portali Shprehja

LAJMI I FUNDIT: Dhimbje e madhe për Francesco Tottin sot!

Vajtim në shtëpinë Totti. Sot erdhi dhimbja më e madhe për Francesco që humbi babanë e tij Enzo në moshën 76 vjeç. Ai po vuante nga patologji serioze, por gjithashtu ishte testuar pozitivisht për Covid dhe u shtrua në Spitalin Spallanzani, duke mos ia dalë të fitonte luftën me sëmundjen.

Vetë Enzo i kaloi djalit të tij Francesco pasionin për ngjyrat verdhekuqe, raporton RomaNews.eu. Lidhja e Francescos me të atin ishte shumë e fortë.

.

Të Ngjajshme

Video: Tottenham argëtohet ndaj Ludogoretsit, Napoli e nis me fitore në stadiumin “Maradona”

admin

Europa League: Roma kalon me lehtësi Cluj-in dhe kualifikohet në 1/16-at

admin

Maradona, zbulohet letra e çuditshme: Pas vdekjes time dua të më…

admin

Leave a Comment