June 18, 2021
Portali Shprehja

Lajmi i fundit: Ky pritet të jetë vendimi i Komisionit për Sëmundje Infektive për orën policore

Komisioni për Sëmundje Infektive do të propozojnë që pas 15 qershorit, ora policore të fillojë prej orës 01:00 dhe të zgjasë deri në orën 04:00 të mëngjesit.

Sipas disa raportimeve, ky propozim pritet që të dorëzohet deri tek Qeveria për miratim.

.

Të Ngjajshme

BE heq zyrtarisht kufizimet për qytetarët e tri vendeve të Ballkanit

admin

Zaev në Vjenë, merr pjesë në Samitin për Ballkanin Perëndimor

admin

Plagoset me armë zjarri një banor i Dibrës

admin

Leave a Comment