August 2, 2021
Portali Shprehja

Lajmi i fundit: Ligji për shtetësi nesër në seancë të Komisionit për Çështje Evropiane

Alsat mëson se Propozim/Ligji për shtetësi nesër do të jetë në seancë të Komisonit për Çështje Evropiane. Mbledhja e Komisionit është paraparë të filloj në ora 11:00.

.

Të Ngjajshme

Dy tetovarë kapen me kokainë në autostradën Shkup-Tetovë

admin

Moti me diell dhe i nxehtë, temperatura deri në 43 gradë

admin

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

admin

Leave a Comment