September 30, 2020
Portali Shprehja

“Lamtumirë Inter, do të më mungojë stoli në San Siro! Katër foto kam nga fusha”

Gjashtë vite te Interi, vetëm dy ndeshje: ndaj Ternana dhe Salernitana! Tommaso Berni largohet dhe jep lamtumirën në moshën 37 vjeç. “Sidoqoftë, do të jetë sukses është gjithmonë moto ime! Më vjen keq që largohem nga Interi, sepse mendoj se do të fitojë trofe të rëndësishëm. Do të më mungojë stoli në “San Siro” dhe unë do t’i mungoj atij. Nuk do të ketë më një të çmendur që feston pas çdo goli ose që të marrë kartona të kuq”.

Fama nuk e ka interesuar kurrë: “Ndonjëherë ata as nuk më njohin, ky është fati që të mos jem kaq i famshëm”, bën shaka ai. Mediat sociale i shmang: “I përdor vetëm ato për të kujtuar ditëlindjet e shokëve të mi (qesh). Kam maksimumi 4 foto të miat në fushë, për mua jeta nuk është vetëm futboll”.

.

Të Ngjajshme

E BUJSHME/ Messi thyen sërish heshtjen, i jep fund gjithçkaje me deklaratën e fundit!

admin

Uzuni në grupet e Champions League me gol të anuluar, Lucescu bën mrekulli / Olympiacos kalon

admin

E PABESUESHME: Mourinho kapet me Lampard, ndërhyn gjyqtari (Video)

admin

Leave a Comment