June 22, 2021
Portali Shprehja

Larg thashethemeve e syrit të publikut, Can Yaman shfaqet i lumtur krah moderatores italiane

Aktori turk Can Yaman dhe moderatorja e njohur italiane, Diletta Leotta, kanë kaluar disa ditë relaksuese në bregun e Amalfit. Çifti postuan një sërë fotografish teksa ndodheshin në një jaht në Kapri, ku gazetarja tregoi linjat e saj perfekte. Diletta Leotta, biondja simpatike që shoqëron italianët në ndeshjet e kampionatit, por tashmë edhe një nga […]

.

Të Ngjajshme

Gruaja e Nexhatit bën veprim interesant kur pozon pranë tij

admin

Gruaja e Labit vërehet që ka humbur shumë kilogramë

admin

Ronela Hajati tregon se për çfarë i lutet Zotit

admin

Leave a Comment