January 23, 2022
Portali Shprehja

Largimi i Big Mamës nga “Big Brother VIP’ ishte me kontratë, dalin bisedat

Pas daljës së Big Mamës nga shtëpia më e famshme në Shqipëri është publikuar një bisedë në të cilët thuhet se banorja kishte kontratë me produksionin për të dalur me datën 25 dhjetor.

Kjo është kuptuar pasi një person e ka postuar në Insta Story biseden me ish fituesi i Big Brother nga Kosova, Vesel Kurtishaj, shkruan Gazeta Insajderi.

Tact Watches

Në këtë bisedën, Vesel Kurtishaj i thotë se Big Mama do të rrijë vetëm tre javë dhe se e ka me kontratë të dalë me datën 25.

Aty thuhet se Kurtishaj kishe vënë bast për këtë edhe me ish banorin e Big Brother VIP, Ardit Cunin.

 

Sonte ka dalur nga shtëpia e Big Brother VIP, Big Mama. Këtë vendim e mori pas debatit të ashpër në mes saj dhe Antonelës.

E gjitha nisi kur Antonela i tha Big Mamës se e ka sharë serbisht. Aty Big Mama shpërtheu në ofendime të rënda ndaj saj duke e quajtur “pise, të poshtër, idiote”.


Të Ngjajshme

Mes lotëve, Adele mahnit fansat me surprizën e saj

Gjendja emocionale e rënduar, Beatrix refuzon të shfaqet edhe në intervista

“I shkreti Dagzi, ajo rri veç diskove puthu me njërin..”, reperi i njohur habit me akuzat e rënda për Einxhel

Leave a Comment