October 21, 2021
Portali Shprehja

Lautaro: Duhet të përmirësohemi. Ai është shumë i rëndësishëm për ne

Lautaro Martinez ka komentuar barazimin 2-2 kundër Atalanta-s.

“Jam i kënaqur për golin edhe pse nuk kemi arritur ta fitojmë ndeshjen. Duhet të punojmë dhe të vazhdojmë të përmirësohemi, sepse ishim në avantazh në shtëpi dhe nuk kemi arritur ta ruajmë”, ka thënë argjentinasi për Inter TV.

“Barella? Është një lojtar shumë i rëndësishëm për ne dhe po e tregon çdo ditë duke dhënë asiste dhe duke na dhënë mundësi të shënojmë”.

Duke ju kthyer ndeshjes: “Dy pikë të humbura apo një e fituar? Duke parë si ka shkuar ndeshja do të thoja një pikë e fituar, por donim ta fitonim ndeshjen, sepse ishim në shtëpi dhe në avantazh. Tani duhet të mendojmë për ndeshjen në Kiev dhe duhet të marrim tri pikët”.

.

Të Ngjajshme

LAJMI I FUNDIT | Skandali “sex-tape” me Valbuena, prokurori burgos Karim Benzema

admin

Dy lajme negative, një pozitiv dhe “rebusi” Ibrahimovic te Milani i Piolit!

admin

E paprecedentë! Presidenti i klubit të Bundesligës dhunohet nga tifozët kundërshtarë

admin

Leave a Comment