July 28, 2021
Portali Shprehja

Lazarevska: LSDM, favorit sipas sondazheve për zgjedhjet e ardhshme lokale

LSDM së bashku me qytetarët po krijojnë program të përbashkët për secilën komunë me të cilin ata do të marrin pjesë në zgjedhjet e ardhshme lokale, është shprehur në emisionin “Rruga drejt” në Alsat, deputetja e LSDM-së, Zaklina Lazarevska.

“Ne i dëgjojmë kritikat dhe sugjerimet nga qytetarët dhe ndërtojmë një program të përbashkët qytetar për secilën komunë. Sondazhet e fundit tregojnë se ne jemi favorit për të fituar zgjedhjet komunale. Në çdo rast, ne do të ofrojmë së bashku me qytetarët, sepse jeta e qytetarëve është në komuna”, deklaroi Stojanovska.

.

Të Ngjajshme

Makina me shpejtësi 213km/h në autostradën e Maqedonisë! MPB shqipton 297 dënime për vozitje të shpejtë

admin

Rama dhe Vuçiq sot dhe nesër do të qëndrojnë në Shkup

admin

LSDM dhe PDSH do të bashkëpunojnë në zgjedhjet lokale

admin

Leave a Comment