Lazio 4:0 Cremonese – ja si është vlerësuar Valon Berisha

Skuadra nga kryeqyteti i Italisë ka mposhtur pa telashe skuadrën e Cremonese, me rezultatin 4:0, shkruan lajmi.net.

Në këtë ndeshje, për 90 minuta luajti edhe ylli i Kosovës, Valon Berisha, i cili dha kontributin e tij në fitoren e Lazio.

Berisha ka pasur një paraqitje solide, por nuk ka arritur të gjej golin ose të jap asistim në një nga golat e romakëve.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell vlerësimin e ‘WhoScored’ për Valonin, dhe lojtarët tjerë që u aktivizuan në këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Të ngjajshme

Xhaka eskalon përsëri – kacafytet me shokun e skuadrës, Holding

shprehja

Matheus Fernandes po transferohet te Barcelona

shprehja

Formacionet zyrtare: Parma – Roma

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë