January 30, 2023
Portali Shprehja

LDK refuzon frontin e përbashkët opozitar, Abdixhiku: S’kemi lidhje me PDK-në dhe AAK-në

Të Ngjajshme

Tre ministra nga LVV të ftuar në takimin e ambasadës së SHBA-ve, në fokus Asociacioni

admin

Erdogani thotë se Turqia mund ta pranojë Finlandën në NATO, por ta bllokojë Suedinë

admin

Rrëzohet avioni i forcave ajrore greke, nuk dihet fati i pilotëve

admin

Leave a Comment