August 2, 2021
Portali Shprehja

Learta e ekspozon trupin edhe në punë

Learta Jakupi edhe pse nuk njihet për ndonjë profesion, nuk mungon asnjëherë në mediat rozë. Pasi që ka një përkushtim të madh në paraqitjen fizike, gjithmonë duket bukur dhe e dalluar. Edhe kur shkon në biznesin që udhëheqë ajo duket zonjë duke ekspozuar trupin e saj. Theksojmë, ajo është nënë e dy fëmijëve dhe mbetët […]

.

Të Ngjajshme

Tuna publikon fotografi të reja të djalit

admin

Djali i Cimes i fërgon vezët në diell

admin

Sa truproje i ka Tayna?

admin

Leave a Comment