September 28, 2020
Portali Shprehja

Learta me një model unik të veshjes tradicionale

Learta Jakupi është një ndër nuset më të komentuara në mediat rozë.

Përmes postimeve të shumta në rrjete sociale, ajo gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë, e veshur në dallam të arit dhe me një rregullim perfekt ajo duket mahnitëse në imazhin e postuar.

Theksojmë, ajo e dëshmon shumë herë që është meraklike e madhe në këtë drejtim, duke mos i munguar edhe pozat e veçanta në përditshmëri.


Të Ngjajshme

Reja e Gilit tregon format e përkryera nga palestra

admin

A i besoni Kides kur thotë se s’ka pasur të dashur?

admin

Edhe vajza e Albërijes po duket hot në Dubai

admin

Leave a Comment