January 21, 2021
Portali Shprehja

Learta në shtatzëni e preferon vetëm këtë ngjyrë

Learta Jakupi është një ndër emrat më të përfolur në mediat rozë.

Në të shumtën e rasteve ajo kalon në lajm, duke tërhequr vëmendje të madhe, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Pasi që po pret të bëhet nënë për herë të dytë, ajo nuk i ndal momentet e ndryshme për ndjekësit që ka.

Duke qenë e veçantë në veshje, në këtë periudhe duket sikur ajo e preferon shumë ngjyrën e zezë.

Për më shumë, binduni në imazhin e postuar.


Të Ngjajshme

Këtë stil të Remzies as vajzat e reja nuk e praktikojnë

admin

Loredana pozon e shtrirë me këmbët lartë

admin

Gold Ag ndan imazhin më të mirë me nënën dhe djalin

admin

Leave a Comment