June 24, 2021
Portali Shprehja

Learta rregullohet për natën e Bajramit

Learta Jakupi tashmë njihet si një ndër nuset më të bukura në showbizin kosovar. Me postime të ndryshme në rrjete sociale, ajo gjithmonë është qendër e vëmendjes, shkruan “Kosovarja”. Pasi që ka një përkushtim të madh tek vetja, në çdo situatë duket bukur dhe e dalluar me rregullimet që bën. Më ndryshe se të tjerët, […]

.

Të Ngjajshme

Keni dëshiruar ta shihni Albina Kelmendin në bikini – shikojeni

admin

Dizajneret pejane i kthejnë në modë korsetët me dizajne të mahnitshme

admin

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Leave a Comment