December 1, 2020
Portali Shprehja

Learta si tigreshë në mes të shtatzënisë

Learta Jakupi është soliste operistike, madje ka mbajtur edhe disa koncerte, ku ka dëshmuar talentin e saj prej këngëtareje.

Ama, nuk ishte talenti ai që e bëri emër të imponueshëm në media, por fakti se është reja e Shyhrete Behlulit, shkruan “Kosovarja”.

Siç është bërë e ditur, Learta Jakupi është në pritje të fëmijës së dytë, që është vajzë e që pritet të vijë në jetë së shpejti.

Në kohën e pritjes së ëmbël, Learta po duket mjaftë këndshëm dhe freskët. Ajo ka veshur një bluzë të ngushtë me dizajn si lëkura e tigrit, e cila ia thekson edhe më tepër barkun e fryer nga shtatzënia.


Të Ngjajshme

Genta dhe turku e dekorojnë shtëpinë në mënyrën më të mirë

admin

Arbenita tregon të vërtetën rreth shtatzënisë

admin

Learta përgatit gjëra interesante bashkë me Matinin e kunatën

admin

Leave a Comment