June 22, 2021
Portali Shprehja

Learta sjellë një foto të dy fëmijëve në shtrat

Learta Jakupi tanimë është nënë e dy fëmijëve. Reja e Shyhretes para 4 muajve është bërë nënë e një vajze të cilën e quajti Matina, shkruan “Kosovarja”. Matini dhe Matina tani janë dy gëzimet më të mëdha jo vetëm për Leartën por edhe mbarë familjen. E sot Learta ka sjellë një imazh të këndshëm të […]

.

Të Ngjajshme

“Më afër se kurr”, Alex Rodriguez me qira në Hamptons tek shtëpia e Jennifer Lopez

admin

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Gruaja e Nexhatit bën veprim interesant kur pozon pranë tij

admin

Leave a Comment