April 13, 2021
Portali Shprehja

Leartën e ka marrë malli për ndeja e dasma

Learta Jakupi është një nga emrat më të përfolur nga mediat rozë.

Biondja e bukur, reja e këngëtares së mirënjohur Shyhrete Behluli është shumë aktive në rrjete dhe kështu pothuajse çdo publikim i saj arrin të bëhet lajm, shkruan “Kosovarja”.

Ajo së fundi në Instagram ka publikuar një video ku shihet së bashku me kunatën e saj, nusen e vëllaut, Neca Tërnavën, duke kërcyer në një aheng.

“A po ju mungojnë nejat” ka shkuar Learta në mbishkrim, duke lënë kështu të nënkuptohet se edhe atyre po i mungon atmosfera festive e dasmave.

Kujtojmë se Learta para pak muajsh është bërë nënë për herë të dytë e një vajze dhe duket se po e shijon secilin moment me të voglën e saj, me të cilën shihet e pandarë. /Kosovarja/


Të Ngjajshme

“Bëm nënë të të ngjaj”, vajza e Gjyste Vulës po çmend meshkujt

admin

Mozzik ndan imazhin më të mirë me vajzën

admin

Ryva Kajtazi mes lotëve tregon lindjen e vajzës pas dy abortet që ka përjetuar

admin

Leave a Comment