July 28, 2021
Portali Shprehja

Ledina Çelo tregon linjat e bujshme të trupit me foto nga plazhi

Këngëtara po shijon pushimet në bregdet. Ledina është një ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar e cila njihet edhe për format trupore. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se po kalon një kohë të mirë në bregdet duke qenë aktive në Instagram. Këtë ajo e dëshmon përmes fotografive që përcjell te fansat […]

.

Të Ngjajshme

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të

admin

Leave a Comment