January 24, 2021
Portali Shprehja

Leeds, dëshira e fundit e Bielsa-s kushton 16 milionë euro

Është më pak i famshëm se vëllai i tij Thiago, i cili pëlqehet shumë nga klubet e Premier League, por edhe Rafinha Alcantara ka zgjuar interesin e pjesëmarrësve të ardhshme në kampionatin anglez.

Sipas së përditshmes Sport, Marcelo Bielsa e ka ndjekur nga afër situatën e mesfushorit të Barcelona-s dhe ka dëshirë ta marrë te Leeds-i.

Ish-ylli i Inter-it është i tepërt aktualisht te Barça, që ka kërkuar rreth 16 milionë euro për ta lënë të lirë të largohet.

.

Të Ngjajshme

Video: Thuram rikthehet me gol, Dortmundi në tapet

admin

E KRYER: “Faraoni” El Shaarawy kthehet në Serie A dhe i jep fund aventurës në Kinë! Nesër vizitat

admin

Video: Dortmundi në krizë, Mönchengladbach i jep leksione futbolli

admin

Leave a Comment