January 16, 2021
Portali Shprehja

Legjenda sulmon James Rodriguez: Bën të kundërtën e asaj që duhet bërë

Faustino Asprill ka kritikuar vendimin e James Rodriguez për t’u transferuar tek Everton, duke e përkufizuar këtë të fundit si: “Një klub që nuk shkon përtej mesit të renditjes”.

“James bën të kundërtën e asaj që duhet bërë”, ka thënë ish-sulmuesi për Blu Radio.

Edhe zgjedhja e qytetit është e dyshimtë për Asprilla-n:

“Nuk donte të qëndronte te Bayern sepse ishte shumë ftohtë, është kthyer te Real Madrid për të ngrohur stolin dhe tani ka përfunduar tek Everton”.

“Mendoj se në Liverpul është më ftohtë”.

.

Të Ngjajshme

ZYRTARE: Milani firmos me mesfushorin francez! Goditja e parë e Maldinit në 2021

admin

SUPER DERBI NGA LAZIO! Tri grushte Romës, Luis Alberto magjik (VIDEO)

admin

Gafë e pafalshme nga ylli i Romës, Immobile falënderon dhe mposht Reina (VIDEO)

admin

Leave a Comment