March 25, 2023
Portali Shprehja

Lëkundje e fortë tërmeti në Itali, ja ku ishte epiqendra

Nje tërmet i fuqishëm është ndjerë pak çaste më parë në Itali.

Lëkundja me magnitudë 5.1, u regjistrua rreth orës 16:05.

Epiqendra e tërmetit raportohet të jetë në Umbria.

Lëkundja u ndje në zona të ndryshme të qytetit deri në Teramo, në Abruzzo, rreth 200 km larg epiqendrës.

.

Të Ngjajshme

Krasniqi dhe Gjakova, në finale të turneut në Tbilisi të Gjeorgjisë

Si t’i ktheni në gjendjen e mëparshme rrobat që zvogëlohen gjatë larjes

Të punësuarit në Ministrinë e Kulturës në protestë, kërkojnë rritje të pagave

Leave a Comment