December 2, 2020
Portali Shprehja

Lëkundje tërmeti në Tiranë! | Iliria News Agency

Lëkundje të lehta tërmeti janë ndier në Tiranë.

Sipas raportimeve paraprake magnituda ishte vetëm 2.9, por mjaftueshëm sa që shumë qytetarë tregojnë se e kanë ndjerë lëkundjen.

Ndërsa thellësia ishte 10 km me epiqendër 25 km në Veri të Durrësit.

Kujtojmë se më herët sot një tërmet me magnitudë 5.8 ra në Kretë, Greqi.

Të Ngjajshme

COVID-19 në Shqipëri, shifrat e 24 orëve të fundit

admin

Itali të dhëna shpresëdhënëse, bien rastet me COVID-19

admin

“Rindërtimi pas tërmetit, dështim katastrofik”, PD: FMN solli zërin e qytetarëve dhe të opozitës, Rama realizoi 8% të planit

admin

Leave a Comment