September 22, 2023
Portali Shprehja

Lëndohet Kallashi

Donjeta Konsumi e njohur si Kallashi ështe një prej ftyrave publike e cila gjithmonë di si të rrëmebej vëmendjen e mediave rozë.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë një imazhn ku përmes tij ka treguar se ka lënduar këmbën, shkruan”Kosovarja”.

Duket të mos jetë një problem serioz, pasi ajo kishte bërë një mbishkrim i cili le të kuptojmë se nuk është dicka për tu shqetësuar.


Të Ngjajshme

E mbani mend Bora Zemanin në klipin e këngës së Ermalit dhe Dr.Florit

Jasharaj: Qëndrojmë ende pas kërkesave tona, në janar vendosim për veprimet sindikale

Jeni person i mëngjesit? Nëse po, ju keni një avantazh të panjohur

Leave a Comment