November 28, 2020
Portali Shprehja

Lëndohet në vendin e tij të punës, viktima dërgohet në QKUK

Një person është lënduar në vendin e tij të punës në Prishtinë.

Sipas policisë, viktima mashkull është dërguar në QKUK, pasi që i njëjti përderisa ishte duke punuar, në rrethana të panjohura është rrëzuar.

Viktima është hospitalizuar për shkak të lëndimeve. Njësitet përkatëse janë duke hetuar rastin. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Gjuatje me kallashnikov dhe përleshje fizike në Carallakë të Malishevës – dy persona dërgohen në QKUK

admin

Një person vjedh para në një barnatore në Prishtinë

admin

Sulm me armë në rrugën Prishtinë-Mitrovicë, plagoset një person

admin

Leave a Comment