September 25, 2020
Portali Shprehja

Lëndohet një femër në vendin e punës

Të enjten në Kaçanik është lënduar një femër në vendin e punës.

Viktima është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

“Kaçanik, 09.09.2020-11:30. Viktima femër kosovare është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor pasi që e njëjta deri sa ka qenë duke punuar në një fabrikë ka pësuar lëndime trupore”, thuhet në raport.

Rasti është duke u hetuar. /Telegrafi/

 

 

.

Të Ngjajshme

Policia asgjëson në Gjakovë 212 bimë narkotike “Canabis Sativa”

admin

​Një muaj paraburgim ndaj SH.H për vrasje të rëndë në tentativë

admin

Ngjarje tragjike në Zvicër: Gjendet i vdekur 47-vjeçari nga Kosova, gruaja dhe vajza e tij të plagosura

admin

Leave a Comment