September 28, 2020
Portali Shprehja

Lëndohet një punëtor në Rahovec

Një punëtor ka marr lëndime trupore gjersa ishte duke punuar në vendin e tij të punës.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të mërkurën rreth orës 10:00, në Rahovec.

Siç thuhet në raport, viktima është dërguar në Spitalin e Gjakovës dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë.

“Viktima mashkull kosovar përderisa ishte duke punuar ishte lënduar. Viktima është dërguar në Spitalin e Gjakovës dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë. Njësitet përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Gjykata në Gjilan i cakton masën e paraburgimit të dyshuarit për dhunimin e një të miture

admin

Vjedhje e rëndë në Garaqanicë dhe Prishtinë, hajnat vjedhin para dhe ari

admin

Lëndohet duke luajtur futboll, dërgohet për tretman mjekësor në QKUK

admin

Leave a Comment