December 4, 2021
Portali Shprehja

Leonita ndan momentin kur Graniti rregullon bredhin bashkë me vajzat

Leonita dhe Graniti janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë.

Dyshja përmes imazheve të shumta që publikojnë për ndjekësit, shpeshherë kalojnë në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Tact Watches

Në një imazh që ka publikuar ajo së fundmi, shihet Graniti duke dekoruar bredhin bashkë me vajzat.

Sigurisht, ai këtë përkushtim e ka vetëm që t’ua plotësoj dëshirën atyre.

Ja shikojeni, sa bukur duket ambienti.


Të Ngjajshme

Iliri e kalon provën, mes lotësh flet me vajzën e tij pas mbi 52 ditësh izolim

Xhensila bëhet një kaçurrele tërheqëse

Bëhen ‘zyrtarisht’ tre çifte në shtëpinë e famshme BB VIP

Leave a Comment