August 5, 2021
Portali Shprehja

Leonita ndan momentin më të mirë me dy vajzat

Leonita dhe Graniti janë bërë prindër të dy vajzave. Dyshja me momente të shumta në rrjete sociale, nuk ndalen duke shprehur që kanë ndjesinë e veçantë pranë tyre, shkruan “Kosovarja”. Edhe këtë herë, është Leonita ajo e cila ndau momentin më të mirë pranë tyre ku shkëlqejnë. Pa dyshim, ajo pranoi komente të shumta nga […]

.

Të Ngjajshme

Këngëtarin kosovar e mbulojnë me para gjatë një dasme

admin

Fatjoni në lidhje dashurie?! Ish-konkurrenti si rrallë herë flet për jetën e tij private

admin

Polonia dhe Ukraina ia ndaluan koncertet Bregoviqit

admin

Leave a Comment