Leonita publikon imazhin më të ëmbël të vajzës

Granit Xhaka dhe bashkëshrotja e tij Leonita janë bërë prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Tash kur vajza e tyre po rritet, dyshja po e shijojnë akoma më shumë epitetin prindër andaj edhe në rrjete sociale nuk po mungojnë fotografitë e përbashkëta.

Me foton e fundit të publikuar në Instagram, Leonita ua ka marrë zemrat të gjithëve.

Ajo i ka fotografuar në plazh këmbët e vajzës./Lajmi.net/

Të ngjajshme

​Aktorja në edicion të pazakontë: Eksperimenton me modën

shprehja

Djaloshi në foto sot është reper i njohur shqiptar

shprehja

Lil Wayne fejohet me modelen australiane?

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë