January 16, 2021
Portali Shprehja

Leonora e paska harru këtë foto me na tregu

Gjithmonë është admiruar për paraqitjet e saj dhe bukurinë e rrallë që e posedon.

Edhe pse vitet po kalojnë shpejtë, për bukuroshen duket se kanë ndaluar duke mos ia lenë shenjë në asnjë aspekt, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Dita ditës vetëm po zbukurohet, ku këto imazhe të shumta po i ndan edhe në rrjete sociale.

Duke realizuar fotosesione të ndryshme, duket se një foto paska harruar ta postoj.

Me publikimin e një imazhi ajo shkroi: E paskam harru edhe kete foto.

Një bukuri e tillë, sigurisht që shkëlqen në çdo paraqitje, apo?/Kosovarja/


Të Ngjajshme

Graniti dhe Leonita festojnë përvjetorin e gjashtë të lidhjes

admin

Familja Muqiqi shkrepin imazhin më të bukur familjar

admin

Egzona godet me këto komplete

admin

Leave a Comment