August 2, 2021
Portali Shprehja

Leonora: Secili paguan për gabimin e vet

Kënëtarja, Leonora Jakupi, njihet për karakterin e saj të fort dhe reagimet e saj me vend. Së fundi, diva e estradës është shprehur e acaruar me ‘disa’ që e kanë përfolur diasporën për mosmbajtje të rregullave. Ajo është shprehur mjaft e revoltuar për ata që kanë shkruar (nuk dihet kujt i është drejtuar) por që […]

.

Të Ngjajshme

Tuna publikon fotografi të reja të djalit

admin

Djali i Cimes i fërgon vezët në diell

admin

Sa truproje i ka Tayna?

admin

Leave a Comment