15.4 C
Skopje
October 16, 2019
Offside

Leutrim Tairi futbollist i ri i KF Rinisë´98

Dita dites klubi KF Rinia´98 po ritet. Futbollisti Leutrim Tairi eshte emri i ri te Rinia´98 i cili i bashkangjitet skuadres ne kete pjese te sezones. Leutrim Tairi eshte futbollist i ritur ne shkollen e futbollit Saraj dhe me pase ka qen pjese e akademis se futbollit e KF Shkendija Tetove si dhe ne ate te FC Shkupi. Me ardhjen e tij KF Rinia´98 pasurohet edhe me shume si skuader nga cilesit e tij si futbollist.

Ne emer te klubit i urojme mire se ardhje Leutrimit.

KF Rinia´98

Artikuj të ngajshëm

Dani Alves shpërthen për Parisin: Janë rracistë të ndyrë, mos rrini më shumë se një javë

shprehja

Sapo debutoi me Shqipërinë, mbrojtësin tonë e kërkon Fiorentina

shprehja

Lidhja e aq shumë komentuar, Lopez: E fala Ikardin për Wandën, zgjodha të jem i lumtur

shprehja