January 28, 2022
Portali Shprehja

Lëviz sërish vlera e Bitcoin, ja sa kushton tani

Njëra ndër kriptovalutat më të përdorura është ajo e Bitcoin ku janë të shumtë personat në botë që kanë investuar në të, shkruan lajmi.net.

Vlera e Bitcoin është duke pësuar rënie dhe ngritje ditëve të fundit, ndërsa sot çmimi i një kriptomonedhe të tillë është 43 mijë e 695 dollarë amerikan.

Tact Watches

Duke krahasuar pesë ditët e fundit, vlera e Bitcoin ka shënuar një ngritje prej 4.82%.

Kujtojmë që vlerën më të lartë Bitcoin e kishte arritur në nëntor të vitit 2021 kur një sosh kushtonte 68 mijë dollarë. /Lajmi.net/

.

Të Ngjajshme

Testohet vetura e parë fluturuese në Sllovaki

admin

Opel Kadett befason të gjithë, lë prapa Ferrarin në garën e shpejtësisë

admin

Biznesmeni vozit veturën 417 km në orë në autostradën e Gjermanisë, policia nis hetimet

admin

Leave a Comment