December 4, 2021
Portali Shprehja

Lëvizja BESA i përgjigjet deputetit Kastriot Rexhepi

Lëvizja Besa pa dashur ta faktorizojë dhe t’i japë rëndësi edhe më shumë deputetin tashmë të përjashtuar nga radhët e kësaj partie nuk kanë dashur të komentojnë konferencën që ky i fundit e dha nga Kuvendi si sqarim, por shkurtimisht i janë përgjigjur tashmë ish nënkryetarit të kësaj partie.

Tact Watches

“ Nëse s’të vjen turp bën çfarë të duash”, thonë nga Besa.

Të Ngjajshme

Mickoski i shqetësuar: Zaev mund të nënshkruaj edhe një marrëveshje të re me Bullgarinë

admin

Në fundjavë do të mbahet seanca e qeverisë për buxhetin

admin

Despotovski kandidati i katërt për kryetar të LSDM-së

admin

Leave a Comment