3 C
Skopje
February 9, 2019
iTech

LG zbulon datën se kur do të publikojë telefonin me 5 kamera

Kompania ‘LG’ ka zhdukur kuriozitetin tek përdoruesit e saj rreth datës së publikimit të telefonit me pesë kamera, transmeton Indeksonline.

‘LG’ do të publikojë modelin ‘V40 ThinQ’ me datën 3 tetor, ka konfirmuar kompania.

Ky model do të përdorë dy kamera ‘selfie’ dhe do të ketë tre kamera mbrapa.

Telefoni do të publikohet në një ngjarje që do të mbahet në New York./Indeksonline/

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

“Facebook” prezanton “Portal”, ekrani që shërben për të bërë video-telefonata

shprehja

LG konfirmon që po punon në një telefon special

shprehja

OnePlus 6T arrin në fund të tetorit

shprehja