April 16, 2021
Portali Shprehja

Libanezi në Prishtinë ia grabit telefonin shtetasit të Marokut, arrestohet

Një grabitje ka ndodhur të enjten në Prishtinë, ku një shtetas i Libanit nën kërcënimin e thikës ia ka marr shtetasit të Marokut një iphone 5 dhe disa gjëra tjera.

Rasti ka ndodhur të enjten në ora 12:30.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, me vendim të së cilit i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Policia arreston një person të dyshuar me rrezikshmëri të lartë

admin

Policia në kërkim të Valton Makollit, dyshohet se ka kryer disa raste të mashtrimeve

admin

Aksident i rëndë trafiku në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë

admin

Leave a Comment