May 17, 2021
Portali Shprehja

Liberta i vesh bikinet deri nën sqetulla

E bukura e ekranit, Liberta Spahiu, tashmë ka ndërmarrë një tjetër udhëtim, që po rezulton më shumë qejf dhe poste në Instagram dhe jo vetëm. Siç kuptojmë nga postimet që po bënë, Liberta ndodhet në SHBA bashkë me miqtë e saj. Ajo, po e shijon çdo moment të qëndrimit atje dhe gjithashtu po bënë plazh […]

.

Të Ngjajshme

Sa para fitojnë për një postim Luana dhe Arbana?

admin

Me këtë efekt Mimoza duket krejt person tjetër

admin

Kështu dukej Tuna në kohën e shtatzënisë

admin

Leave a Comment