May 11, 2021
Portali Shprehja

Liberta për veten: Jam pak si kumbull e pak si hurme…

Një nga moderatoret më të suksesshme e më të famshme të ekranit është padyshim Liberta Spahiu, e cila tash e sa vite mban fronin e saj në “Prive”.   Talenti, pozitiviteti dhe bukuria janë disa nga tiparet me të cilat shquhet ajo, shkruan “Kosovarja”. View this post on Instagram A post shared by Liberta Spahiu […]

.

Të Ngjajshme

A është Kadrie Canolli biondina më e bukur në Kosovë?

admin

Bebe Rexha i bën dedikimin më të ëmbël nënës

admin

Kida pozon këndshëm veshur pink

admin

Leave a Comment