June 22, 2021
Portali Shprehja

Liberta Spahiu shpallet “Miss Plazhi”, kurora po i rri super

Në Shëngjin tek “Rana e Hedhun” po mbahet “Unum”, festivali që shpreson ta vendosë Shqipërinë në rrjetin e festivaleve të hapura me muzikë elektronike dhe jo vetëm. Në këtë edicion po marrin pjesë DJ nga vende të ndryshme dhe atmosfera duket të jetë në nivel. E, shumë “high” është edhe disponimi i Liberta Spahiut, e […]

.

Të Ngjajshme

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Gruaja e Nexhatit bën veprim interesant kur pozon pranë tij

admin

Gruaja e Labit vërehet që ka humbur shumë kilogramë

admin

Leave a Comment