September 27, 2021
Portali Shprehja

Linda Halimi ekspozon barkun dhe gjoksin

Këngëtarja ka qenë aktive me postime gjatë gjithë verës. Dhe, krahas imazheve dhe videove të publikuara me plot stil, ajo nuk ka hezituar të shfaqet edhe provokuese. Ndërkohë, Linda Halimi ndante foto joshëse teksa vinte në pah linjat e saj trupore e cila edhe komentohej shumë nga ndjekësit. Tutje, edhe sot ajo ka postuar një […]

.

Të Ngjajshme

Ledri rrëshqet gjatë përformances në Zvicër

Buzët e Adelinës gati ti pëlcasin

Ariana bën dritë në veshje komplet të bardha

Leave a Comment