June 22, 2021
Portali Shprehja

Linda Halimi provokuese në bikini

Linda ekspozoi fizikun e tonifikuar në bikini. Këngëtarja e njohur Linda Halimi është inspirim për ata që dëshirojnë të humbin peshë. Ajo para disa vitesh ka pësuar ndryshim drastik, duke rënë shumë në peshë dhe vazhdon të kujdeset në maksimum për fizikun. Së fundi, artistja ndau një fotografi nga pishina, ku shihet e veshur me […]

.

Të Ngjajshme

Pasi Mozzik zyrtarizon që është beqar, Loredana befason me gjestin

admin

“Më afër se kurr”, Alex Rodriguez me qira në Hamptons tek shtëpia e Jennifer Lopez

admin

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Leave a Comment