August 2, 2021
Portali Shprehja

Liridon Tahiri – Liri vjen me hitin veror ‘Katile’

Djaloshi i ri kosovar i cili jeton dhe vepron në Vienë të Austrisë me familje, përveç aktiviteteve të shumta që bën, pasion të madh e ka dhe muzikën. Ai së fundi ka publikuar edhe klipin e ri të këngës ‘Katile’ e cila konsiderohet të bëhet një ndër hitet e kësaj vere. Ky projekt muzikorë vjen […]

.

Të Ngjajshme

Tuna publikon fotografi të reja të djalit

admin

Djali i Cimes i fërgon vezët në diell

admin

Sa truproje i ka Tayna?

admin

Leave a Comment