July 27, 2021
Portali Shprehja

Lista Guxo e Vjosa Osmanit dhe Donika Gërvallës e konfirmon shkuarjen në zgjedhjet lokale bashkë me VV-në – Iliria News Agency

Lista Guxo e Vjosa Osmanit dhe Donika Gërvallës e konfirmon shkuarjen në zgjedhjet lokale bashkë me VV-në – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Vijojmë çdo ditë pa u ndalur me vaksinimin masiv në të gjithë vendin – Iliria News Agency

admin

NJË PERSONI NË AEROPORTIN E PRISHTINËS I GJENDET NJË ELEKTROSHOK – Iliria News Agency

admin

Bllokohet faqja në internet e udhëheqësit të opozitës ruse Aleksei Navalni – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment