December 4, 2021
Portali Shprehja

Lladrovci: Kjo fitore është përshëndetje për shokët që s’janë fizikisht me ne

Kryetari i ardhshëm i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka reaguar pas fitores së PDK-së në këtë komunë, duke thënë se qytetarët vendosën për qeverisje të mirë dhe se edhe një herë u dëshmua, që sipas tij, kjo komunë vazhdon të jetë bastion i PDK-së.

Të Ngjajshme

Digjet një autobus në Fushë Kosovë (video)

admin

Rasti Gucati dhe Haradinaj, sot fillon paraqitja e çështjes së mbrojtjes

admin

Kodheli: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut do të vazhdojnë së bashku në rrugën e integrimit në BE

admin

Leave a Comment