1.9 C
Skopje
December 8, 2019
Offside

Lojtari lidhet me krimin e organizuar, Koke përfundon në pranga në Spanjë

Një ish-futbollist i La Ligas ka rënë në duart e autoriteteve spanjolle, pasi këtë të fundit nisën një operacion anti drogë, gjatë së cilit arritën të sekuestronin rret 1 ton lëndë narkotike. Bëhet fjalë për ish-lojtarin e ekipit të Malagas Sergio Koke, që në karrierën e tij ka luajtur në elitën e futbollit spanjoll dhe atij grek.

Me sa duket Koke ka vendosur që pas varjes së këpucëve në gozhdë të marrë një rrjedhë krejt tjetër në jetën e tij, duke qenë pjesë e një grupi të strukturuar kriminal, që kishte si aktivitet kultivimin e lëndëve narkotike si dhe shpërndarjen e tyre./Sport Ekspres/

Artikuj të ngajshëm

VIDEO/ Idhulli i ri te Milani, Theo Hernandez është më sulmues se…Piatek

shprehja

E njëjta “kometë”/ Asisti quhet i Xhakës, por goli te Bazeli të lë pa fjalë (VIDEO)

shprehja

Mënyra e vetme se si humb titullin Liverpooli, po vjen Leicesteri në versionin 2.0

shprehja