April 16, 2021
Portali Shprehja

Lola publikon foto të rrallë të Dautit për ditëlindjen e tij: “Gëzuar Gjeneral”

Daut dhe Lola Haradinaj janë një nga çiftet më të përfolura në mediat rozë.

Të dy janë mjaft aktivë në rrjete sociale, ku ndajnë imazhe të shumta nga përditshmëria e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi është Lola ajo që ka publikuar në Instastory një fotografi të rrallë të Dautit, me rastin e ditëlindjes së tij.

“Ditëlindja jote është dita ime. Gëzuar Gjeneral. Të dua” ka shkruar Lola në mbishkrimin e fotos.

Lola si duket u bë nostalgjike për rininë e Dautit, pasi ky imazh është një fotografi e para disa viteve e politikanit të njohur./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Pas ndarjes me Norën, a e takon Robert Berisha vajzën e parë?

admin

Vdes në moshën 52 vjeçare aktorja e “Peaky Blinders”

admin

May-Linda Kosumovic e Rozafa Çelaj bëhen pjesë e serialit ndërkombëtar “Welcome to Utmark”

admin

Leave a Comment