March 1, 2021
Portali Shprehja

Lola zbulon barkun në bluzën e shkurtë

Lola është një ndër femrat më të njohura në mediat rozë.

Duke qenë e dalluar për linjat trupore dhe për paraqitjet e veçanta, ajo gjithmonë tërheqë vëmendje të madhe, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse është nënë e dy fëmijëve, Lola shumicën e kohës godet në forma të ndryshme me pozat që publikon.

Shikojeni, me këtë bluzë të shkurtër sa bukur duket.


Të Ngjajshme

Antonela heqë dorë nga Mevlani- ia lë Ledjanës

admin

‘Ana e dytë’ dorëzohet, largohet vetëm dhe në lot nga Përputhen

admin

Safete Mustafa sot ia mori rrezet edhe diellit

admin

Leave a Comment