August 2, 2021
Portali Shprehja

Loredana gati për të ndryshuar “Look”

Reperja dhe këngëtarja e njohur Loredana Zefi sa vjen e komentohet më shumë për dukjen dhe projektet që ajo është duke i publikuar së fundmi, shkruan Kosovarja.   Si duket ajo nuk po ka të ndalur, vetëm para pak ditësh ajo publikoi këngën e saj të fundit në bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar Mozzik. […]

.

Të Ngjajshme

Wow! Pasi bëri publike ardhjen në jetë të bebushit, Aurela Hoxhës i ndodh e PAPRITURA në Instagram!

admin

Nuk lanë gjë pa thënë për njëra-tjetrën, Jasmina çudit me deklaratën për Sarën!

admin

Nikollë Nikëprelaj e përcjell vëllain në gurbet, ju prek me fjalët që thotë

admin

Leave a Comment