December 2, 2020
Portali Shprehja

Loredana i’u rikthehet rrjeteve sociale

Ka disa ditë që nëse kërkoni emrin e Loredanës në Instagram, nuk e gjeni. Llogaria e saj me miliona ndjekës ‘u zhduk’ në heshtje.

Kjo zhdukje mund të lidhet me projektet e saj të fundit të cilat i ka përmendur vazhdimisht si dhe albumin për të cilin ka kohë që ka nisur të punojë, e po ashtu edhe me procedimin ligjor kundër saj që u ri-aktualizua së fundmi, mirëpo edhe për fushatën “bojkoto Loredanwn” qw ka nisur nw rrjetet sociale.

Megjithatë, një tjetër arsye që mund ta ketë shtyrë Loredanën drejt këtij vendimi, është pushimi nga rrjetet sociale për një kohë, gjë të cilën e kanë bërë shpesh edhe yjet ndërkombëtare.

Një javë pasi publikoi një foto me Hanën në llogarinë e të bijës në Instagram, Loredana është bërë sërish e gjallë.Ajo ka përdorur përsëri llogarinë e Hanës, kësaj here për të promovuar këngën e njërit prej kolegëve e miqve të saj, Capital Bra. Loredana ka postuar në llogarinë e të bijës një video në makinë, ku ka etiketuar reperin.

Pra, reperja “është zhvendosur” përkohësisht në llogarinë e së bijës dhe s’dihet për sa kohë do të qëndrojë aty.


Të Ngjajshme

Sara e fut barkun në gips

admin

Olta Gixhari pozon gjysmë e zhveshur dhe pa grim

admin

Majlinda i ‘sos’ efektet për tu shfaqur më bukur në foto

admin

Leave a Comment